Najlepsze pożyczki promocyjne – na jakie korzyści można liczyć?

  • 0

Najlepsze pożyczki promocyjne – na jakie korzyści można liczyć?

Category : Uncategorized

Pożyczki udzielane przez internet to dzisiaj jedna z najciekawszych opcji pozyskania dodatkowej gotówki, którą docenia coraz więcej klientów. Szczególnie atrakcyjne są wszelkie promocje pożyczek, które pozwalają obniżyć koszty związane z ich zaciągnięciem lub wręcz je zlikwidować.

Najlepsza promocja to darmowa pożyczka

Oferowanie pożyczek za 0 zł (czyli bez prowizji i odsetek) to od kilku miesięcy prawdziwy hit na rynku pożyczek pozabankowych, który przyciąga największą liczbę nowych klientów. Ze względu na popularność promocję taką wprowadziło już wiele firm pożyczkowych, jednak w przypadku każdej z nich promocja ta wygląda nieco inaczej. Cechą wspólną wszystkich ofert jest w zasadzie tylko to, że pożyczka za darmo zawsze proponowana jest nowemu klientowi danej firmy, czyli ubiegającemu się w niej o pożyczkę po raz pierwszy. Poza tym warunki promocji różnią się przede wszystkim kwotą, jaką można otrzymać za darmo, a często także maksymalnym terminem spłaty. Niestety w większości firm pierwsza pożyczka za 0 zł dostępna jest w limitowanej kwocie, najczęściej do 1500 lub 2000 zł (takie promocyjne oferty mają m.in. NetCredit, ExtraPortfel, czy Money Man). Najwięcej bez ponoszenia kosztów można pożyczyć aktualnie w firmie Szybka Gotówka, która oferuje darmowe pożyczki aż do 6000 zł. Warto pamiętać, że tego rodzaju promocje są zwykle ograniczone czasowo, dlatego zawsze przed wyborem pożyczkodawcy należy sprawdzić jak najwięcej aktualnych ofert.

Dlaczego warto skorzystać z promocyjnej pożyczki?

Głównym parametrem każdej pożyczki decydującym o jej atrakcyjności jest cena, czyli wysokość kosztów, jakie trzeba ponieść w związku z jej zaciągnięciem. Zwykle na koszty takie składa się część odsetkowa oraz dodatkowe opłaty związane np. z prowizją. Najlepsze promocje pożyczek pozwalają te koszty albo obniżyć albo w ogóle je zlikwidować, tak jak to jest w przypadku darmowych pożyczek. Oznacza to, że jeśli pożyczamy np. 1000 zł, to również 1000 zł musimy zwrócić i ani grosza więcej. Pożyczka za darmo jest aktualnie najlepszą promocją, z której warto korzystać, ponieważ daje szansę na pozyskanie dodatkowej gotówki gratis. Promocji takich nie mają nawet banki, które oferują co najwyżej niskie oprocentowanie lub brak prowizji. Co więcej, uzyskanie pożyczki za 0 zł nie wiąże się z koniecznością spełniania jakichś specjalnych wymagań. Przykładowo we wspomnianej wyżej firmie Szybka Gotówka wystarczy do tego rejestracja na stronie internetowej, wypełnienie krótkiego formularza i potwierdzenie swojego rachunku przelewem weryfikacyjnym. Jeżeli spełniamy podstawowe warunki (czyli mamy przede wszystkim ważny dowód osobisty, swoje konto w banku i zdolność kredytową) od momentu wypełnienia wniosku możemy mieć pieniądze na swoim rachunku już w 15 minut.

Oprócz niezwykle popularnej darmowej pożyczki wiele firm oferuje także inne ciekawe promocje np. programy lojalnościowe dla stałych klientów, atrakcyjne obniżki cen pożyczek z okazji świąt czy też konkursy z nagrodami. Warto jednak pamiętać, że korzystać z nich mogą jedynie sumienni klienci, czyli tacy, którzy zaciągnięte pożyczki oddają zawsze w wyznaczonym terminie.


Leave a Reply

Kursy metali

Kursy walut